Biz Kimiz?

İşe alım ve yükseltme süreçlerinde Baltaş Personova ile 21. yüzyılın yetkinliklerine göre en uygun kararı verebilirsiniz.

Baltaş Grubu olarak, Türkiye’de faaliyet göstermeye başladığımız 1983 yılından bu yana 25’in üzerinde farklı sektörden 3000’ün üzerinde kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşuna danışmanlık verdik. “İnsan ve değişim” yaklaşımını merkezimize alarak, çağdaş bilgiyi Türk kültürüne özgü değerlerle bütünleştirerek özgün çözümler sunuyoruz.

Bireyler ve işletmeler üzerindeki somut etkisi ölçülebilen gelişim ve değişimlere öncü olma misyonunu taşıyoruz.

İş hayatında gözlenebilir zihniyet değişikliği ve ölçülebilir iş sonuçları için kurum ve çalışan etkinliğini hedefleyen, psikolojinin insan ihtiyaçları ve iş hayatının sorunları için bir çözüm olduğunu gösteren öncü bir kuruluşuz.

Kurum stratejisini hayata taşıyan, performansı artıran hizmetler sunuyor, özgün projeler gerçekleştiriyor, ölçerek ve geliştirerek değiştiriyoruz.

40 yılı bulan deneyimimiz, uzmanlığımız, entelektüel sermayemiz ve alanında uzman psikologlarımız tarafından geliştirilen, akademik iş birlikleri ile güçlendirildiğimiz, bilimsel temellere bağlı çağdaş kişilik envanteri Baltaş Personova’yı geniş bir örneklem kitlesi üzerinden 3 yılı aşan çalışmalarımız sonucunda ortaya çıkardık.

Baltaş Personova ile Hemen Tanışın

Baltaş Grubu tarafından geliştirilen Personova hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon

+90 (216) 465 04 40

Adres

Göksu Evleri Sıraselvi sok. 34815
Anadoluhisarı / Beykoz / İstanbul

Form Sayfası
Kurumsal  Demo  Talep Edin

Personova’yı işe alım ve yükseltme süreçlerinde denemek için lütfen aşağıya bilgilerinizi girin. Demo için sizinle telefon ve eposta adresiniz üzerinden iletişime geçeceğiz.